Niepopularne miejscowości nad polskim morzem, które warto odwiedzić

Chcesz udać się na wakacje nad Morze Bałtyckie? Super pomysł. Pamiętaj jednak, że takie kurorty jak Mielno, Łeba, Ustka, Hel, czy też Międzyzdroje, najprawdopodobniej będą przepełnione turystami. Dlatego dziś nieco więcej powiemy sobie o kilku miejscowościach nad polskim morzem, które również mają sporo do zaoferowania turystom, a mimo to nie są tak popularne i tak oblegane w okresie wakacyjnym.

Miejscowość Piaski

Pierwszą miejscowością, którą warto wybrać na wakacyjny urlop są Piaski. Jest to miejscowość, gdzie kiedyś znajdowała się stara wioska rybacka. Miejscowość ta mieści się jedynie 12 kilometrów od znanej wszystkim Krynicy Morskiej. Piaski wyróżniają się tym, że w tym miejscu można nacieszyć się spokojem i ciszą. Po prostu turystów w tym miejscu nie ma za dużo, dlatego warto wybrać to miejsce jako pobyt wakacyjny z całą rodziną lub ze znajomymi.

Plaże nudystów w Polsce

Warto dodać, że w Polsce znajdują się plaże nudystów. Nie będziemy ich jednak opisywać, tylko odeślemy czytelników do artykułu tutaj: https://www.edebki.pl/plaze-dla-nudystow-w-polsce-gdzie-znajdziesz-te-najpopularniejsze/.

Wyjątkowe Chałupy

Kolejną miejscowością, którą warto odwiedzić są Chałupy. Jest to urokliwa miejscowość, gdzie w przeszłości również znajdowała się wioska rybacka. Miejscowość ta znajduje się w okolicy Władysławowa. To tutaj można uprawiać sporty wodne i po prostu spędzić wakacje nad polskim morzem. Chałupy na pewno zaskoczą niejednego turystę, który miał już styczność z polskim morzem.

Mechelinki z dziką plażą

Osoby, które nie zrażają się tym, że jakaś miejscowość posiada dziką plażę, jak najbardziej mogą zdecydować się na wybór miejscowości jaką są Mechelinki. Miejscowość ta znajduje się w pobliżu Trójmiasta, dzięki czemu bez problemu można do niej dostać się komunikacją publiczną. Jest ona świetnie skomunikowana, jednak przede wszystkim oferuje bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do Trójmiasta oraz do najbardziej popularnych nadmorskich miejscowości.